تبلیغات

ابزار وبلاگ

تارنمای علمی و فرهنگی امیرکبیر - محمّد جواد احمدی - انجمن های سمپادی ها
دانش اگر در ثریّا هم باشد ، مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت. *** پیامبر اکرم ( ص ) - ما می توانیم ...
سعید جلیلی، كه پس از انتخابات سوم تیر به عنوان گزینه مطرح و مورد نظر رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت امور خارجه مطرح بود، بنا به پاره‌ای مصالح عهده‌دار مهم‌ترین معاونت وزارت خارجه، معاونت اروپا و آمریكا شد. وی در آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در ساعت‌های پایانی با ورود به ستاد انتخابات کشور کاندیدای ریاست جمهوری یازدهم شد.
به گزارش گروه ویژه‌نامه انتخابات باشگاه خبرنگاران،"سعید جلیلی" از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

اخبار زیر برگرفته از تمامی فعالیت‌های این کاندیدای انتخاباتی است:جلیلی با همین یک پا هم کیلومترها از آقازاده‌ها جلوتر است


ستاد انتخاباتی دانشجویی جلیلی با انتشار جوابیه‌ای که در همایش انتخاباتی قرائت شد در واکنش به اظهارات علی مطهری تاکید کردند: آن روزی که جلیلی پایش را در کنار دوستان شهیدش به امانت گذاشت و با یک پا برگشت، پیروز میدان بود.


نویسنده کتاب "پایی که جا ماند" با بیان اینکه ما گفتمان انقلاب را در عرصه دفاع مقدس عملیاتی کردیم و پیروز شدیم، گفت: گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگ و اقتصاد میدانی نشده برای همین باید رئیس جمهوری انتخاب کنیم که براساس گفتمان انقلاب حرکت کند.اولین همایش انتخاباتی سعید جلیلی با حضور پرشور جوانان و دانشجویان دقایقی پیش در تالار شهید افراسیابی آغاز شد.

ساخت فیلم تبلیغاتی سعید جلیلی به طور همزمان به چند گروه از مستندسازان جوان کشور سپرده شده است و فیلم نهایی از بین مجموعه آثار ارائه شده انتخاب خواهد شد.


علی باقری رئیس ستاد جلیلی شد


دکتر علی باقری به ریاست ستاد تبلیغاتی دکتر جلیلی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری منصوب شداولین همایش انتخاباتی "سعید جلیلی"، امروز (سوم خرداد) در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار می‌شود.


کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: انتخاب سعید جلیلی خواهد توانست منافع عموم و مطالبات بحق مردم را محقق و زیاده‌خواهان و ویژه‌خواران را در مقابله با نظام اسلامی مایوس کند.طلاب و اساتید حوزه علمیه تهران طی بیانیه‌ای حمایت خود را از سعید جلیلی در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 اعلام کردند.


دیدار سعید جلیلی با تولیت آستان مقدس قم


سعید جلیلی ظهر امروز با آیت‌الله سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها دیدار و گفت‌وگو کرد.


سعید جلیلی با آیت الله جوادی آملی دیدار کرد


سعید جلیلی که امروز به قم سفر کرده است در ادامه برنامه‌های خود در این شهر در موسسه اسرا حضور یافت. وی پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت الله عبدالله جوادی آملی، با این مرجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.


ستاد حماسه مقاومت در راستای حمایت از سعید جلیلی اعلام موجودیت کرد


در قالب بیانیه‌ای ستاد حماسه مقاومت در راستای حمایت از سعید جلیلی در یزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام موجودیت کرد.


اولین گام در تبلیغات انتخاباتی نلغزیدن از آرمان‌ها است/تبلیغات انتخاباتی باید به گفتمانی نمونه و شایسته تبدیل شود


دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بنده به همه شما که با نگاه تکلیف مدارانه وارد عرصه شده‌اید، می‌گویم مبادا در مسیری گام بردارید که آخرت خود را به دنیای دیگران بفروشید، از این رو تبلیغات انتخاباتی باید به گونه‌ای باشد که به یک گفتمان نمونه و شایسته تبدیل شود و در حد خودمان الگویی برای دوره‌های بعد شود.


ستاد حوزویان حامی "جلیلی" آغاز بکار کرد


حجت الاسلام سید حامد معلمی با اعلام خبر تشکیل ستاد حوزویان جلیلی گفت: با توجه به اهمیت جایگاه حوزه و نقش فضلا و مراجع عظام و در پی گسترده شدن فعالیت حامیان حوزوی جلیلی این ستاد در شهر مقدس قم آغاز بکار کرد.


ستاد مردمی «خیزش مستضعفین» در حمایت از جلیلی اعلام موجودیت کرد


ستاد مردمی «خیزش مستضعفین» حامیان سعید جلیلی با انتشار بیانیه‌ و منشور انتخاباتی اعلام موجودیت کرد.


حمایت مشروط جبهه‌ حماسه‌سازان از کاندیداتوری "جلیلی"


سخنگوی جبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی گفت: اصولگرایان باید هوشمندانه از فرصت تبلیغات قانونی در رسانه ملی استفاده کنند و اعلام کاندیدای نهایی خود را به بعد از استفاده حداکثری از فرصت تبلیغات در رسانه ملی موکول کنند.


ستاد دانشجویی عدالتخواهان حامی جلیلی اعلام موجودیت کردجمعی از دانشجویان عدالتخواه با صدور بیانیه‌ای تأکید کردند: در فضای امروز اسلام و انقلاب هیچ کس همانند "سعید جلیلی" نمی‌تواند سکان اجرایی کشور را به دست گیرد.


سعید جلیلی نامزد انتخابات شد +فیلم


دبیر شورای‌عالی امنیت ملی که دقایقی دیروز وارد ستاد انتخابات کشور شد و نام خود را در فهرست داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت کرد.


شب گذشته دیداری با جلیلی نداشتم


وزیر بهداشت دولت نهم دیدار شب گذشته‌اش با سعید جلیلی را تکذیب کرد.


بین من و آقای جلیلی تفاوت گفتمان وجود ندارد/ احساس دوگانه‌ای از آمدن هاشمی دارم


کاندیدای جبهه پایداری گفت: بین من و آقای جلیلی تفاوت گفتمان وجود ندارد و منطق حکم می‌کند در شرایطی که تفاوت دیدگاه کلان نیست این گفتمان مشترک با یک پرچم‌دار در صحنه حضور داشته باشد.


سعید جلیلی هم برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری به وزارت کشور آمددبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ستاد انتخابات آمد.


به نفع کسی کنار نخواهم رفت/ اگر سعید جلیلی ثبت نام کند استقبال و با او ائتلاف می‌کنیم


علیرضا زاکانی با بیان این که به نفع کسی کنار نخواهم کشید، گفت: در صورت حضور سعید جلیلی استقبال و با او ائتلاف می‌کنیم.


226 دانشجوی دانشگاه امیرکبیر از "جلیلی" برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند


عملکرد انقلابی، عزتمندانه­ و شجاعانه شما در راهبری انقلابی سیاست‌های اصولی جمهوری اسلامی در مذاکرات 5+1، یادآور غرور و عزتمندی سربازان سپاه اسلام در مواجهه با ابرقدرت‌ها در دوران هشت سال دفاع مقدس است.


احتمال آمدن هاشمی کمتر از 10 درصد است/"جلیلی"، "لنکرانی" و "زاکانی" با هم رقابت نمی‌کنند


عضو شورای مركزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: "سعید جلیلی"، "کامران باقری لنکرانی" و "علیرضا زاکانی" در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با یکدیگر رقایت نمی‌کنند.


حمایت دانشجویان دانشگاه کرمانشاه از کاندیداتوری جلیلی در انتخابات


جمعی از فعالان و دانشجویان انقلابی دانشگاه کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای از سعید جلیلی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.


همایش دعوت از جلیلی برای حضور در انتخابات در مشهد برگزار می‌شود


همایش دعوت از سعید جلیلی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری در مشهد برگزار می‌شود.


حاضرم با جلیلی ائتلاف کنم/ آمده‌ام که بمانم


دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: اگر سعید جلیلی به عنوان کاندیدا وارد عرصه شود حتما با وی ائتلاف می‌کنم.


حضور جلیلی در انتخابات جدی‌ شد/ فعال شدن ستادهای مردمی


منابع نزدیک به جلیلی از جدی تر شدن حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری و فعال شدن ستادهای انتخاباتی وی خبر می دهند.


دعوت طلاب، دانشجویان خراسان رضوی از سعید جلیلی جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوریجمعی از طلاب، دانشجویان و فعالان فرهنگی استان خراسان رضوی طی بیانیه ای از دکتر سعید جلیلی جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری 92 دعوت به عمل آوردند.


رایزنی جبهه پایداری با سعید جلیلی/گزینه نهایی قبل از ثبت نام اعلام می‌شودسخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: با جلیلی رایزنی‌های مختلفی انجام شده است و گزینه نهایی جبهه پایداری نیز قبل از ثبت نام اعلام خواهد شد.


جزئیات دیدار حزب موتلفه با آیت‌الله مصباح/فتاح و جلیلی گفتند مواضع پایداری را قبول داریمرئیس دفتر آیت‌الله مصباح گفت: با سعید جلیلی و پرویز فتاح رایزنی‌هایی انجام شده و این دو نفر گفته‌اند که ما مواضع پایداری را قبول داریم و از کاندیدای جبهه پایداری حمایت می‌کنیم.


دعوت 434 تن از دانشجویان دانشگاه خلیج فارس از لنکرانی و جلیلی برای کاندیداتوری


دانشجویان دانشگاه خلیج فارس طی نامه‌ای به سعید جلیلی و لنکرانی از آنها برای حضور در عرصه انتخابات دعوت به عمل آوردند.


سعید جلیلی ؛ فردی با سابقه اجرایی 18 ساله در وزارت امور خارجه


سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است.


این خبر هر لحظه اَز سایت منبع ( باشگاه خبرنگاران جوان ) به روز رسانی می‌شود


عکس/ سعید جلیلی در دوران دانشجویی


                             


حداد کنار جلیلی ؛ برای یک گفتمان

تا انتخاب 11 : در حالی خبر انصراف کاندیداتوری حداد عادل برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد که در طول دو روز پیش به خصوص بعد از سومین مناظره، نظر سنجی ها حکایت از رشد شاخص های وی برای رای آوری داشت. بدون شک مواضع شجاعانه حداد عادل در خصوص جریان نفاق و فتنه، که می توان آن را بخوبی در مستند تبلیغاتی وی و همچنین اعلام مواضعش در مناظرات دید؛ بیش از پیش وی را نزد نیروهای انقلابی و ارزشی محبوب ساخته ...

ادامه مطلب

سعید جلیلی : جریان تردید دنبال نادیده‌ گرفتن داشته‌ها و به‌ رخ کشیدن نداشته‌هاست

تا انتخاب 11 : کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه جریان تردید به دنبال نادیده‌ گرفتن داشته‌ها و به ‌رخ کشیدن نداشته‌ها است گفت: هیچ یک از کاندیداها نباید برای خود گارانتی و تضمینی قائل شود. ...

ادامه مطلب

جلیلی : امروزه خط تردید در برابر خط ایمان و امید قرار گرفته است

تا انتخاب 11 : کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در شرایطی که دشمن از مقاومت کشور مستاصل شده است، عده‌ای می‌خواهند با ایجاد تردید و تخریب، کشور را از مسیر پیشرفت منحرف کنند. ...

ادامه مطلب

وزیر اطلاعات : از شرایط احمدی نژاد در یازده روز خانه نشینی تغییر جلیلی بود

تا انتخاب 11 : وزیر اطلاعات:از شرایط احمدی نژاد در یازده روز خانه نشینی تغییر جلیلی بود/در واقع وزارت اطلاعات و جلیلی جریان انحرافی را کشف و رسوا کردند،اما جلیلی هیچگاه نخواست نامش مطرح شود ...

ادامه مطلب

جلیلی : در بحث حاکمیت جزایر ایرانی با کشوری شوخی نداریم

به گزارش  " تا انتخاب 11 " به نقل از ، سعید جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در دیدار مردمی در سالن ورزشی فجر بندرعباس در پاسخ به حق حاکمیت ایران بر جزایر سه گانه گفت: همانطور که در برنامه های هسته ای کشور تا کنون با کسی یا کشوری شوخی نداشته و نداریم، در بحث حاکمیت بر این جزایر نیز با کسی یا کشوری شوخی نخواهیم داشت. جلیلی تاکید کرد جزایر سه گانه بخش جدا نشدنی از حاکمیت سرزمین ایران است. دکتر جلیلی همچنی ...

ادامه مطلب

قطعنامه ۵۹۸ حاصل تلاش هشت ساله رزمندگان است/ نباید از کسانی که بزرگترین بی قانونی را کردند با افتخار یاد کنیم

تا انتخاب 11 : سعید جلیلی در مناظره سیاسی گفت: حوزه سیاست خارجه باید حوزه اندیشه بر اساس اسلام ناب بوده و ساز و کار و یک مدیریت مقتدرانه قوی و هوشمندانه که این گفتمان را باور کند باشند. اگر ما این کار را نتوانیم انجام دهیم دچار ضعف می شویم و دولت مقتدری که بتواند در عرصه سیاست خارجی عمل کند را نخواهیم داشت. ...

ادامه مطلب

برای آنهایی که بین جلیلی و ولایتی معطل‌ند

تا انتخاب 11 : وقتی رهبر انقلاب می‌فرمایند دولت آینده باید نقاط قوت فعلی را منهای نقاط ضعف موجود داشته باشد، مسلماً یکی از این نقاط قوت، کار و تلاش جهادی و فوق‌العاده است که باید در دولت یازدهم رعایت شود. حال، چطور ممکن است رئیس‌جمهوری از نسل اول انقلاب بوده و در سنین بالای عمر خود باشد و از سوی دیگر بتواند نیاز به کار جهادی را برای امروز مملکت ما تأمین سازد؟ ...

ادامه مطلب

چرا باید آری گفت به گفتمان مقاومت جلیلی؟

تا انتخاب 11 : با این استدلال بایستی به استراتژی گفتمان مقاومت لبیک گفت چون در شرایط کنونی تنها راهی است که کشور را در مواجه با پدیده خارجی بیمه می کند. سعید جلیلی برای موفق شدن به حمایت مردم در سطح گسترده نیازمند است و از همین رو است که بنا در رسانه های غربی بر تخریب ایشان در افکار عمومی مردم کشورمان قرار گرفته است. ...

ادامه مطلب

ناگفته‌های جلیلی از عملیات دستگیری ریگی/تماس شبانه دبیر شورای امنیت ملی با سرلشکر فیروزآبادی/ رئیس‌جمهور در جریان قرار نداشت

تا انتخاب 11 : ناگفته‌های جلیلی از عملیات دستگیری ریگی/تماس شبانه دبیر شورای امنیت ملی با سرلشکر فیروزآبادی/ رئیس‌جمهور در جریان قرار نداشت ...

ادامه مطلب

واکنش جلیلی به ‌«مکتب ایرانی» و « دوستی با ‌اسرائیل»/ ملت جریان انحرافی را حذف ‌کردند

تا انتخاب 11 : یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ‌بسیاری سعی کردند مانع مسیر پیشرفت انقلاب شوند اما این انقلاب در برابر حرکاتی که می‌خواست از اسلام ناب زاویه بگیرد ایستاد و عناوین مجعولی مانند «مکتب ایرانی» و « دوستی با ملت اسرائیل» با برخورد شدید ملت ایران به عقب رانده شد. ...

ادامه مطلب

تذکر اخلاقی جلیلی درباره قالیباف

در همین راستا اخیراً سعید جلیلی به رسانه های منسوب به خود درخصوص نحوه انتقاد از قالیباف تذکر جدی داده است. وی انتقاد برخی از رسانه های افراطی به قالیباف و اتهام تکنوکرات زدن به وی را غیراخلاقی دانسته و هشدار جدی نسبت به ادامه این رفتارها داده است. ...

ادامه مطلب

۵شایعه که سایت جلیلی تکذیب کرد

این عبارت به کرات در اینترنت کپی – پیست شده است. عبارت تکان‌دهنده‌ای‌ است برای بعضی‌ها. فقط یک نکته درباره آن وجود دارد که خلاف واقع است و صحت ندارد. در مذاکرات هسته ای هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاده است. ...

ادامه مطلب
 
نویسندگان
نظر سنجی
شما بیشتر طرفدار مطالب علمی و آموزشی از کدام رشته ( رشته ها ) هستید ؟


دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :